Přeskočit na obsah

 

O CO JDE:

Vzpomínková terapie nás vrací do okamžiků, kdy jsme si vytvořili nějaký emoční blok, jehož důsledky nás provázejí dodnes. Do okamžiků, kdy jsme se za sebe nepostavili nebo se plně neprojevili, protože jsme měli pocit, že nám v tom něco brání. Zdánlivě banální příhody mohou způsobovat různě velká traumata, která nám ovlivňují celý život. Žádná bolest není dost malá, abychom se jí nemohli věnovat a abychom ji nemohli uzavřít. Jediná cesta ven vede skrz. 
Když budete následovat svoje pocity a nahlédnete na tuto starou bolest, věci se začnou měnit a jejich dopady uvidíte ve svém současném životě většinou velmi brzy. Po celou dobu návratu do vzpomínek jste plně při vědomí, celý proces máte neustále pod kontrolou. Já jsem při něm váš bezpečný průvodce. Když v takovém návratu do vzpomínky prožijete, jaké by to bylo se za sebe postavit, bojovat nebo utéct, vše se uzavře, emoční náboj odplyne, a vy budete jiní… celistvější, uvolněnější, svobodní. 
Takto lze až pozoruhodně snadno řešit mnoho různých typů problémů, včetně zdravotních. Cokoli vás trápí. Cokoli chcete změnit. Výsledky jsou ohromující. 
Celý proces se učím čtvrtým rokem u Dany Fialové v její Fialové poradně. Sama jsem absolvovala desítky hodin této terapie, a doslova mi to změnilo život.


CENÍK:

Cena za je 600 Kč za hodinu.