Přeskočit na obsah

Objev kouzlo znakování s dětmi

Vydej se za úžasným dobrodružstvím se svým batoletem, stáhni si video zdarma a objev znakování.

Znakování dává dětem možnost vyjádřit, co prožívají. Mají toho opravdu hodně na srdci. Buď u toho!

Co je to znakování a proč je tak boží

Znakování je metoda, kdy se děti učí spojovat význam slov s gesty rukou, díky čemuž mohou komunikovat mnohem dřív, než začnou mluvit.
Děti díky znakování rozvíjejí spoustu dovedností, učí se pracovat s jazykem a posilují sebedůvěru. Kromě toho má znakování pozitivní vliv na rozvoj řeči. Takže samé výhody.
Nejúžasnější na tom je, že díky znakování nahlédneš do jejich vnitřního světa a uvidíš, co toho tvého malého človíčka baví, co prožívá a co ho zajímá. Já jsem se dojímala každý den.

Co se zdarma naučíš:

Objevíš znaky pro „mléko“ (hodí se pro mléko z prsu i z láhve) a „ještě“.

Mléko hraje v životě malých dětí důležitou roli a krásně se znakuje i malým dětem od 6 měsíců. „Ještě“ je úžasný znak k tomu, aby nám děti řekly, že chtějí něčeho víc.

Zjistíš taky, kdy začít a jak na to. Začít můžeš už s dětmi od 6 měsíců.

Co na znakování říkají mámy:

K videu zdarma tudy:

Videem tě provedu já…

… jsem Soňa Kapavíková, lektorka kurzu Znakujeme s batolaty a máma úžasné malé dcerky, s kterou jsem od začátku znakovala. Jsem také psychoterapeutka ve výcviku, autorka knihy “Jak jsem našla krásný vztah” a lektorka kurzů předporodní přípravy. A právnička.

Znakování můj život s dcerkou nesmírně obohatilo. Mnoho jsem se dozvěděla o jejím vnitřním světě, o tom, co prožívá, co vnímá a jak přemýšlí. Užily jsme si při něm spoustu zábavy a radosti.

Je veliká škoda, že se u nás o znakování tak málo ví, a tak jsem se rozhodla to změnit. Pojď mi pomoct naplnit mou misi – nauč své batole znakovat.