Přeskočit na obsah

E-book s praktickými a jednoduchými tipy

24 tipů, jak udržíš krevní cukr pod kontrolou (nejen) o Vánocích

Udělej pár drobných a udržitelných změn a zatoč s přibíráním jednou pro vždy!

Chceš si vychutnat vánoční cukroví a přestat se letos konečně bát toho, že přibereš, jen se na to cukroví podíváš?
Máš cukrovku a a hledáš přes svátky způsob, jak všechno to sladké vybalancovat?
Ráda by sis užila Vánoce, ale zároveň chceš dál dělat zdravé volby pro svoje tělo a zatížit ho co nejmíň?

Co kdybys dostala jednoduchá a jasná pravidla, jak s několika drobnými změnami životosprávy zabránit přibírání? A hlavně jak udělat to nejlepší pro svoje tělo?

Dej sbohem přibírání a udrž svůj krevní cukr v rovnováze bez hladovění a bez šesti svačinek denně! Nejen o Vánocích.

Určitě víš, že cukr není přítel. Je ale součástí našeho života a úplně ho vyřadit je dost obtížné, zvlášť o svátcích.
Právě cukr je hlavní příčinou kil navíc. Když jíme víc sladkého, než dokážeme spálit, přebytečný cukr se uloží do buněk jako tuk.
Klíčem ke zdraví i stabilní váze je udržet si co nejnižší a nejstabilnější hladinu krevního cukru, aby nebylo potřeba ho s pomocí inzulinu uklízet do buněk a ukládat jako tuk. To prospěje celému našemu tělu. A taky to pomáhá to prevenci cukrovky II. typu.
Díky jednotlivým tipům zpomalíš vstřebávání cukru do krve a snížíš a stabilizuješ svoji hladinu cukru v krvi. Zmenšíš množství inzulinu, které musí tvoje slinivka břišní produkovat, aby cukr z krevního řečiště dostala do buněk. Stabilizuješ váhu a snížíš inzulinovou rezistenci buněk.

Tipy na stabilizaci krevního cukru jsou pro tebe vhodné, ať už se stravuješ jakkoli. Nejsou založeny na vyřazování potravin ani omezování jejich příjmu. Pracují s tím, jak jíš ty. Jsou vhodné pro vegetariány, vegany, při stravovacím režimu bez laktózy nebo bez lepku. Jsou vhodné i pro děti.

Pořiď si e-book “24 tipů, jak udržet krevní cukru pod kontrolou (nejen) o Vánocích” a změn svůj přístup k jezení sladkého jednou pro vždy.