Přeskočit na obsah

Tři vedené meditace

Opečuj se po porodu*

 

Štve tě, že máš po porodu jizvu, která pořád nepříjemně táhne a kazí tvůj pocit pohody?
Nebo tu jizvu a oblast kolem ní naopak pořád úplně necítíš a toužíš se s ní zase spojit?
Zůstala ti dlouho po porodu diastáza?

Pojď s tím něco udělat.

Podpoř svoje tělo na cestě k uzdravení a zahojení.

Dopřej si holistický přístup, který pečuje o tvoje tělo i mysl.

Vyber si meditaci, kterou právě potřebuješ.

Opečuj svou jizvu: pro jizvy po císaři i po po nástřihu.
Opečuj svůj podbřišek: pro bříška po císaři se sníženou citlivostí kolem jizvy.
Opečuj svou diastázu: pokud tě trápí po porodu diastáza.
V každé meditaci se spojíš s místem, které potřebuje pozornost a jemně ho opečuješ.

Projít císařem nebo nástřihem je náročné. Možná máš kvůli tomu spoustu pochybností, viny a bolesti. Díky meditacím si uděláš prostor s tím něco udělat, a to s maximální laskavostí, péčí a pokorou k tomu, co ty a tvoje těle potřebujete.”

Proč jsou meditace tak skvělý nástroj?

Náš mozek nerozlišuje mezi skutečností a představou.
Tím, že si uděláš prostor, a budeš se svému tělu věnovat, můžeš dosáhnout skutečných změn ve fyzickém těle.
Prozkoumáním svých pocitů získáš cenné vhledy, o kterých jsi neměla zatím tušení.
Všechno se přitom děje jemným a laskavým způsobem, přesně tak, jak potřebuješ.
Meditace jsou zakončeny příjemnou představou, kterou si zapamatuješ a změníš tím emoční mapu daného místa.

Jak to probíhá?

Do emailu ti přijde odkaz, kde si meditace stáhneš ve formátu mp3. Délka meditací je 5-8 minut, abys je mohla snadno začlenit do nabitého programu, jaký mámy mají.

I jeden poslech může udělat divy. Čím častěji si prostor na meditaci uděláš, tím větší bude účinek.

Meditací tě provedu já…

… jsem Soňa Kapavíková, máma úžasné malé dcerky, terapeutka šmrncnutá zenem a regresní terapií, právnička, autorka knihy “Jak jsem našla krásný vztah” a lektorka všímavých kurzů předporodní přípravy.

Můj císařský porod proběhl relativně hladce a vzpomínám na něj v dobrém, ale necitlivostí břicha a jizvy jsem trpěla také. Přestože je to do značné míry věc fyziologie, jsem přesvědčená, že proces vrácení života do jizvy a jejího okolí lze významně podpořit mentální prací a soustředěním pozornosti. Do meditací jsem vnesla to, jak jsem se svým tělem pracovala já sama.

Reference od žen

Soni, dvakrát po sobě jsem si dělala vizualizaci (s úpravou místa jizvy) a musím říct, že se mi místo krásně prohřálo, opečovalo a já si uvědomila, jak je důležité se místu věnovat, abych neměla takové problémy a pnutí. Děkuji 🌞.”

Klára D.

Soňo, je to parádní. Já sice nejsem po císaři, ani nemám diastazu, ale máte tak příjemný hlas, že to budu poslouchat jen klidně na uklidneni😅.”

Kačka B.

Jako máma dvou dětí moc dobře vím, jak je někdy těžké najít si každý den chvilku pro sebe. Doporučuji všem, kteří pořád někam spěchají, neumí se zastavit a cítí, že jsou napjatí a neustále ve stresu. Můžete se těšit na velmi příjemný hlas, profesionální přístup a úžasné zklidnění. 🙂

Tereza H.

Chceš si koupit jen jednu nebo dvě meditace?

230 Kč/kus

Vyber si klidně jen jednu nebo dvě meditace z balíčku na témata, která oslovují právě tebe. Můžeš si je nakombinovat podle svých preferencí, jak potřebuješ ty a tvoje tělo.

Balíček všech tří meditací + BONUS ZDARMA

590 Kč

Objednej si balíček, který obsahuje všechny tři meditace. Jako bonus získáš navíc ZDARMA nahrávku vedené relaxace, která ti pomůže se konečně pořádně uvolnit a odpočinout si.

K balíčku všech tří meditací získáš jako BONUS ZDARMA nahrávku vedené relaxace, díky které na chvilku zapomeneš na každodenní shon, uvolníš své tělo a konečně si pořádně odpočineš. Je to tááák příjemné. Tvoje tělo ti poděkuje ❤️.

* Meditace jsou nejvhodnější, když jsi alespoň několik měsíců po porodu a břicho už je zahojené. Klidně je můžeš využít, i když jsi po porodu i několik let a jizva, podbřišek nebo diastáza tě pořád trápí.

DISCLAIMER:

Meditace jsou určeny k relaxaci, emoční podpoře a osobnímu posílení. Nemají za cíl nahradit jakoukoli lékařskou léčbu, terapii nebo předepsané léky. Pokud pociťuješ bolest, nepohodlí nebo máš pochybnosti o své fyzické či emocionální pohodě, vyhledej prosím radu a péči kvalifikovaného zdravotnického pracovníka.