Přeskočit na obsah

Kniha “Jak jsem našla krásný vztah”

Jsi úžasná žena toužící najít krásný vztah, který konečně vydrží?
Je to hledání někdy tak náročné, že máš chuť to vzdát?
Chceš cítit podporu a nebýt na to sama?

Pomůžu ti to nevzdat. Pomůžu ti najít novou energii do seznamování. S knížkou “Jak jsem našla krásný vztah” už na to nebudeš sama. Půjdu tím seznamováním s tebou. Ukážu ti, že seznamování může být úžasné dobrodružství. Dám ti naději, že to má smysl. Pomůžu ti vytrvat a uspět.

Hledání lásky

Byla jsem single dlouho — až do dvaatřiceti. Pořád jsem poslouchala, že to přijde samo. Nepřišlo. Musela jsem pro to hodně udělat. Stálo to za to? Jasně! S mým mužem jsme spolu už osm let a je to neskutečná jízda!

Na seznamování jsem byla tehdy sama a bylo to náročné. Bála jsem se, že už jsem na seznámení moc stará, všichni fajn muži jsou zadaní a nebyla jsem si jistá, co jsem tomu vlastně ochotna obětovat.

Bojovala jsem se samotou, frustrací a pochybami o sobě. Současně jsem ale věřila, že najít parťáka pro život je něco, o co chci usilovat. Vize spojenectví, emoční podpory a prostoru pro společný růst za to stála.

Ukážu ti, že to jde, i když už nám není dvacet. Uvidíš, že skvělí muži pořád existují! Uvěříš, že i ty můžeš najít svůj krásný vztah, který vydrží.

Co v knížce najdeš?

170 stran s příběhem mého seznamování.
Podporu a inspiraci pro tvůj osobní růst.
Upřímnost a opravdovost, nevyhýbám se ani těžkým a intimním tématům.
Pozitivní přístup (ale ne sluníčkaření) a respekt.
Zen a mindfulness inspiraci užitečnou do jakéhokoli vztahu.

Jaké jsou na knihu reakce čtenářek?

Tahle kniha se ke mně dostala úplnou náhodou, ale zaujala mne na první dobrou. Trochu mi totiž připomínala seznámení s mým manželem. Musela jsem si uvědomit hodnotu mně samé, naučit se mít ráda sebe samu a také umět být jen sama se sebou. Teprve poté mi mohl do života přijít můj muž. Já se do této fáze dostala po rozchodu, Soňa se do této fáze dostala po několikaměsíčním seznamovacím maratonu. Obě jsme musely prožít ‘krizi’, abychom se posunuly dál. Sonina kniha je díky jejím prožitkům a zkušenostem skvělým návodem, jak se zorientovat ve světě seznamek. Je ale taky o tom, jak lépe poznat sebe samu a to, co vlastně chci. Rozhodně bych tuto knihu doporučila všem single třicátnicím a třicátníkům. Aby věděli, jak na to. Aby neztráceli víru a naději. Aby hledali a našli- nejdřív sebe sama, a pak i svého životního partnera.”

Kačka Barcuchová

V první řadě Ti chci za knížku moc poděkovat. Upřímně, po letech seznamování a studia různé vztahové a psycho-literatury jsem si od ní už radši moc neslibovala, zvlášť když jsem se dověděla jak je maličká a tenká. Myslela jsem si že v tak malé knize nebude dost prostoru na něco převratného. Že ji za večer přelouskám a odložím jako další z mnoha podobných, a pak věnuju třeba do knihovny. Chyba lávky. Četla jsem ji dlouho a podnětů v ní našla spousty. A zatím ji rozhodně nikomu dávat nehodlám. Měla jsem pocit že mi konečně někdo rozumí, že v tom seznamovacím maratonu nejsem sama. Ocenila jsem Tvou upřímnost a otevřenost, i to že se v ní nevyhýbáš ani bolestivým a nejosobnějším tématům (to je pro mě třeba věk x rodina). A našla jsem tam spousty podnětů k zamyšlení a nápadů co ještě zkusit.
Hlavně jsem v ní ale našla povzbuzení a naději (a tu si chci ponechat:). Že to má smysl a že to třeba jednou vyjde
.”

Jana

“Dvaja ľudia sa stretnú, čo znamená, že sa stretnú dva svety. Nie je to jednoduchá vec, ale veľmi zložitá, možno najzložitejšia. Každý si v sebe nesie svoj svet, zložité tajomstvo s dlhou minulosťou a nekonečnou budúcnosťou. Rovnica s neistým výsledkom, kde vstupuje XY premenných pri XY variáciách. Preto každý vzťah považujem za malý zázrak. Výber partnera je možno tým najdôležitejšim rozhodnutím, aké v živote urobíme. Všetky ostatné oblasti sa budú odvíjať od tejto voľby. Nedá sa ale nevidieť, že v dnešnej dobe, sa zmenili aj vzťahy. Miesto spojenia duší, a hlbšieho zmyslu, sa vzťahy scvrkli viacmenej na tú praktickú stránku, spoločné záväzky, či už materiálne, rodinné, alebo finančné, a zotrvačnosť. Tým nechcem povedať, že materiálna stránka nie je vo vzťahu podstatná , ale nesmie byť tá najdôležitejšia. Dnes síce máme väčší blahobyt, ale často na úkor medziľudských vzťahov, aj tých partnerských. Preto je podľa môjho názoru Sonina knižka v dnešnej dobe veľmi aktuálna. Nájsť “krásny” vzťah v týchto časoch je doslova alchýmia, a preto som bola veľmi zvedavá na Sonin “návod” v knižke. Na začiatok poviem, že mne sa tiež podarilo nájsť “krásny” vzťah. Ale bola to cesta veľmi tŕnistá a plná obetí. Dlhé roky som čítala množstvo duchovných a sebarozvojovych kníh, ktoré som sa snažila uplatniť v praxi, mnohokrát som sa popálila a sklamala, ale išla som ďalej, a na konci som našla, čo som hľadala. Ak sa to podarí, je to veľká vzácnosť, pretože taký “krásny vztah” vie dať životu úplne inú dimenziu aj príchuť. Nedá sa ničím nahradiť, a za nič kúpiť. Najhoršie na tej skúsenosti “mať krásny vzťah” je asi to, že to človek nemá s kým zdieľať, lebo nik v jeho okolí ten krásny vzťah nemá. Aj preto som sa v Soninej knižke našla.

Postupom času, keď som rozmýšľala, ako sa mi to podarilo, som si uvedomila, že vôbec nejde o to, nájsť toho pravého, ale stať sa tou pravou. Inými slovami, vo všeobecnosti, každý si nájde takého partnera, akého si zaslúži. Je to tvrdá drina, ale aj veľká príležitosť, lebo človek naozaj môže mať partnera, o akom sníva, “stačí” si ho “len” zaslúžiť. Sonina knižka mi túto pravdu potvrdila. Je veľmi otvorená, priamočiara, plná úprimnosti a ľudskosti. Zároveň ale stoji nohami pevne na zemi a je veľmi praktická. Oceňujem aj fakt, že autorka sa venuje Zenu, trochu je v knižke cítiť “zenový závan” (najmä tam, kde Soňa napíše, že s Radimem nemusia byť do konca života. Ale aj to patrí k životu a k láske).

Je veľmi potrebná v dnešnej dobe, kde nájsť dobrého partnera je ťažšie, ako hocičo iné. Chcela by som, aby si ľudia vďaka nej uvedomili, že nájsť krásny vzťah nemusí byť len nedosiahnuteľným snom, že nemusia byť zatrpknutí, že sa nemusia trápiť v nevyhovujúcich vzťahoch, že každý môže nájsť ten svoj “krásny vzťah”, ale musí na sebe zapracovať a možno sa kúsok zmeniť. Možno sa veľmi zmeniť. V dnešnej dobe, je už toľko informácií, že každý, kto chce, je vyzbrojený veľmi podrobným návodom, ako ten krásny vzťah nájsť. Naozaj stačí “len” chcieť. Záverom by som rada citovala môjho obľúbeného autora Osha : “Človek dospieva v okamihu, keď začne lásku dávať, miesto aby ju vyžadoval”.

Zuzana Maliníková

Pro mě krásné nadějné počtení, ale kniha šla hned k mé kamarádce, která má dvě děti a co se týče chlapů “hodila flintu do žita” s tím, že žádný už pro ni není. Fázi žití sama si už prožila, tak myslím, že už bylo na čase, aby se zbavila předsudků. Včera jsme se bavily a říkala, že poprvý v životě se dokázala s nějakým mužem bavit bez obav. Prostě se mu otevřela s tím, že buď uteče, nebo si budou mít i nadále co říct” A zůstal celý dlouhý rande a prý bude další!

Zdeňka

“Můj zásadní problém – když začnu číst knihu o seznamce a o mužích, začnu mít chuť jít na seznamku 😃 takže knihu zahodím a jdu na seznamku 😃 Přirovnala bych to jako knihu o tom, jak se naučit ovládat chutě na sladké a pořád by tam bylo zmiňováno slovo “sladké”, taky bych knihu zaklapla a šla bych jíst sladké dobroty 😃😃😃

Nikola

Ceník

Elektronická podoba

290 Kč

Elektronická verze v pdf.

Knížku dostaneš na email automaticky o zaplacení.

Papírová podoba

430 Kč

Papírová klasika.

Knížky posílám většinou do týdne od zaplacení.

Částka zahrnuje i 79 Kč za dopravu a balné.

Obě verze se slevou + bonus zdarma

550 Kč

Obě verze vč. 79 Kč za dopravu a balné.

Ke každé objednávce dostaneš navíc jako bonus tarotovou kartu Osho Zen Tarot vybranou speciálně pro tebe. Kartu ti pošlu elektronicky na email.

Karta ti může poskytnout cenné vhledy do stávajících nebo budoucích vztahů❤️.

To ještě není všechno…

Jsi připravena posunout svou cestu na další úroveň?

Vydej se na cestu ke spokojenějšímu životu ještě dnes. 💖

Konzultace

1.270 Kč

Koupila sis knížku a chceš to se mnou probrat?
Chceš slyšet moje vhledy a podívat se na svoje seznamování z nového úhlu?
Chceš vlít novou energii do tvého seznamování?

Objednej si konzultaci. Do poznámky prosím napiš číslo objednávky knížky. Délka konzultace je 1,5 hodiny.

Máš na mě otázku? Napište mi.

e-mail: info@sonakapavikova.cz